Nyheter
Kai Flatholmen Vi har igjennom Peab Nordang As fått gru... 30.12.2016 Les Mer Planor FS 2 Skåthaugen Vi har for Planor bolig AS fått grunnarb... 10.07.2016 Les Mer Rørsveising av PE og PP rør Vi har sertifiserte sveisere og, maskine... 20.09.2015 Les Mer Mausa boligfelt OK Entreprenør As har inngått kontrakt m... 01.08.2015 Les Mer

Om oss

Nils Magne Egset

Daglig leder 

Tlf 90914618

nilsmagne@okentreprenor.no

Kjell Vindenes

Styreleder 

Tlf 97181431

kjell.vindenes@okentreprenor.no

Oddrun Vindenes

Kontor

Tlf 97785897

oddrun.vindenes@okentreprenor.no

Ingrid Voldsund Egset

Kontor 

Tlf 96904457

ingrid@okentreprenor.no



Roar Rovde

Anleggsleder

Tlf 91790144

roar@okentreprenor.no

Frank Storheim

Maskinfører

Tlf 47621160

Kent Richard Bondhus

Maskinfører 

Tlf 46612026

kent@okentreprenor.no


Dan Arve Solberg

Grunnarbeider

Tlf 95207497

dan@okentreprenor.no

Ole Marius Nilsen

Maskinfører/Lærling

Tlf 96904553

Jon Arne Holm

Grunnarbeider

Tlf 96918867


Olbjørn Venås

Maskinfører 

Tlf 96904753

Anton Løvold

Maskinfører 

Tlf  45416499

Arthur Ruttkowski

Lærling

Kenneth Mek

Maskinfører 

Tlf 90062342

Thomas Støyva

Maskinfører 

Tlf 45499349

Publisert med Visto CMS